02-11-20 Συνέντευξη υποψηφίων για τα Ευρωπαικά Σχολεία  (Καρλσρούη – Βαρέζε)

YP01 400px

02-11-20 Συνέντευξη υποψηφίων για τα Ευρωπαικά Σχολεία 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Η Επιτροπή αξιολόγησης και μοριοδότησης της προφορικής συνέντευξης του υποψήφιου στα Ευρωπαϊκά Σχολεία εκπαιδευτικού και εποπτικού προσωπικού και των στελεχών ανακοινώνει ότι  οι συνεντεύξεις των εκπαιδευτικών υποψήφιων στη διαδικασία προεπιλογής για την κάλυψη της θέσης του Αναπληρωτή Διευθυντή Πρωτοβάθμιου Κύκλου στα Ευρωπαϊκά Σχολεία στην Καρλσρούη και στο Βαρέζε αντίστοιχα, βάσει της αριθμ. 70520/Η2/9-6-2020 (Α.Δ.Α.: ΨΒΕΛ46ΜΤΛΗ-1ΛΞ)  σχετικής Προκήρυξης, θα διεξαχθούν, σύμφωνα με τον επισυναπτόμενο  πίνακα, στην Κεντρική Υπηρεσία του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, Ανδρέα Παπανδρέου 37, ισόγειο, αίθουσα Έλλη Παππά και με φυσική παρουσία όλων των συμμετεχόντων.

Κατά την διάρκεια των συνεντεύξεων θα τηρηθούν τα μέτρα για την διασφάλιση της προστασίας από την διασπορά του κορωνοϊού  COVID- 19.

























ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 9-11-2020

Ώρα

α.α.

Ονόματα Υποψηφίων

Γλώσσες εξέτασης

Από 08:30 π.μ. 

έως 09:30 π.μ.

1

ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΜΠΑΚΗ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΑΛΛΙΚΑ

 

2

ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

Από 10:00 π.μ. 

έως 11:00 π.μ.

3

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΙΑΚΟΥΛΗ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

4

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

Από 11:00 π.μ. 

έως 12:00 μ.μ.

5

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

6

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΣΧΟΥ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

Από 12:30 μ.μ. 

έως 13:30 μ.μ.

7

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

8

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΠΕΣΙΟΣ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

Από 13:30 μ.μ. 

έως 14:30 μ.μ.

9

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΛΑΚΙΔΗΣ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

10

ΑΜΑΛΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΟ ΒΑΡΕΖΕ

ΤΡΙΤΗ 10-11-2020

Ώρα

α.α.

Ονόματα Υποψηφίων

Γλώσσες εξέτασης

Από 08:30 π.μ. 

έως 09:30 π.μ.

1

ΣΟΦΙΑ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΑΛΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

2

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΥ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΑΛΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

Από 10:00 π.μ. 

έως 11:00 π.μ.

3

ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΝΛΗΣ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

4

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΑΛΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

Από 11:30 π.μ. 

έως 12:30 μ.μ.

5

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝΗΣ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΑΛΛΙΚΑ

6

ΕΥΤΕΡΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΑΛΛΙΚΑ

Από 13:00 μ.μ. 

έως 14:00 μ.μ.

7

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΛΤΣΟΣ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΑΛΛΙΚΑ

8

ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΑΛΛΙΚΑ

Από 14:00 μ.μ. 

έως 15:00 μ.μ.

9

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΓΙΟΥΡΟΥΚΗ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΑΛΛΙΚΑ

10

ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΑΛΑΜΑ ΛΥΜΠΕΡΗ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΑΛΛΙΚΑ

To έγγραφο σε μορφή   pdf                                                               


Πηγή: Υπουργείο Παιδείας

© 2020, edunews.gr. Για την αναδημοσίευση της είδησης από άλλες ιστοσελίδες είναι απαραίτητη η αναφορά του link προς το άρθρο του edunews.gr